APARTAMENTY ODOLANOWSKA PARK
ul. Odolanowska 3
Polesie

previous arrow
next arrow
Slider

Odolanowska Park

        Odolanowska Park to nowoczesny budynek wielorodzinny usytuowany w bliskim sąsiedztwie Centrum Miasta i Manufaktury w dzielnicy Polesie przy ulicy Odolanowskiej 3. W sześciokondygnacyjnym budynku oddano do użytku 20 atrakcyjnych i przestronnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 94 m2. Różnorodność metraży i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwalają znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta! Wszystkie mieszkania posiadają balkony i przestronne tarasy. Budynek wyposażony jest w nowoczesną cichobieżną windę umożliwiającą zjazd do garaży i piwnic. Dla wygody mieszkańców w parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, natomiast komórki lokatorskie znajdują się w piwnicy. Niewątpliwym atutem inwestycji Odolanowska Park jest jej lokalizacja, która umożliwia szybki dojazd nie tylko do Centrum Miasta, ale również do pozostałych dzielnic Łodzi. To idealne miejsce zarówno dla młodych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum, ale również dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną okolicę. Inwestycja realizowana jest przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Teren inwestycji został ogrodzony oraz zagospodarowany zielenią.

Inwestycja została oddana w połowie 2021 roku.

Deweloperem i głównym wykonawcą budynku wielorodzinnego w Łodzi przy ul. Odolanowskiej 3 jest firma MAXBUD APARTMENTS

Kontakt Biuro sprzedaży: MAXBUD APARTMENTS
91-493 ŁÓDŹ ul. JASIŃSKIEGO 26A LOK. 1,
www.odolanowska3.pl
biuro@odolanowska3.pl tel. 784 611 377

Firma Maxbud Apartments ma wieloletnie doświadczenie we wznoszeniu budynków: wielorodzinnych, szeregowych i jednorodzinnych posiadamy:

Wykwalifikowaną kadrę inżynierską z uprawnieniami budowlanymi, starannie dobranych pracowników fizycznych oraz specjalistyczny sprzęt co gwarantuje terminowe i bezusterkowe wykonanie budynku przy ul. Odolanowskiej 3.

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania dot. inwestycji:
E-mail:
Treść wiadomości:
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych Administratorem danych osobowych jest Maxbud Apartments - Fox S.C. Sławomir Lisiecki i Wspólnicy kontakt Łódź ul. Łagiewnicka 255 Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne